• 05 KVĚ 13

  Sběr projektových záměrů

  MAS Hrubý Jeseník v rámci přípravy Strategie 2014-2020 nachystala formulář projektového záměru pro sběr námětů na projekty. Jeho vyplněním získáme přehled o tom, jaké záměry plánujete pro období 2014 – 2020. S pomocí těchto základních informací budeme moci přesněji zpracovat podklady pro připravovanou Strategii a určit směr, kterým by se měla ubírat dotační politika v našem regionu. Díky tomu budou moci být případné finanční prostředky nasměrovány přímo do potřebných oblastí v regionu.

  Tento formulář tedy slouží k získání návrhů typů projektů v jednotlivých oblastech rozvoje pro všechny typy subjektů na celém území MAS Hrubý Jeseník, tedy v obcích:

  Andělská Hora, Bruntál, Karlova Studánka, Karlovice, Ludvíkov, Oborná, Rudná pod Pradědem, Staré Město, Světlá Hora, Široká Niva, Vrbno pod Pradědem, Nové Heřminovy a Nová Pláň.

  Formulář by měli vyplnit všichni ti, kteří se v uvedeném období hodlají zabývat rozvojem regionu, vlastního podnikání, neziskovou činností apod., a to ve všech možných oblastech života a za různého způsobu zajištění realizace uvedeného záměru – pomocí vlastních zdrojů, sdružených zdrojů, dotačních zdrojů apod.

  Pro ty, kteří hodlají pro realizaci svého záměru využít dotačních příležitostí, je uvedení záměru do strategie zcela zásadní! Strategie může sloužit i jako podklad pro žádosti o dotace z různých dotačních zdrojů. Proto prosím věnujte návrhům Vašich záměrů dostatečnou pozornost. Máte-li záměrů více, vyplňte tento formulář tolikrát, kolik záměrů máte.

  Děkujeme za Váš čas.

  Formulář projektové záměru naleznete zde.