• 01 ČVN 16
  Prezentace projektu Jedeme všichni

  Prezentace projektu Jedeme všichni

  V rámci udr0063žitelnosti projektu Jedeme všichni proběhnou v nadcházejících dnech dvě akce na podporu a představení výhod elektrocyklistiky. Nejprve tuto sobotu, to jest 4. 6. , bude při příležitosti konání cyklistického závodu HEAD BIKE MARATON Slezská Harta, umístěn náš stánek s cyklo-trenažérem u startu na Nerudově ulici v Horním Benešově. Zájemci se zde dozví informace o elektrocyklistice, mohou si vyzkoušet jízdu na cyklotrenažéru, který simuluje skutečnou jízdu na elektrokole a bude zde malá soutěž o drobné ceny.
  V nadcházejícím týdnu proběhnou na územích zúčastněných MAS jednotlivé cyklojízdy, kde bude hlavním zastavením dějiště LeaderFESTU 2016 Karlova Studánka. Zde si mohou zájemci  po celý čtvrtek 9. 6. vyzkoušet elektrokola či cyklotrenažér. Z Karlovy Studánky se nakonec peloton vydá v sobotu 11. 6. ráno do Vrbna pod Pradědem, kde bude v dopoledních hodinách zastavení s prezentací projektu (vedle sklárny TOMI na Zlatohorské ulici). Dále bude celé cyklistické uskupení pokračovat na Opavsko, kde bude cíl celého putování.
  Zájemci si tedy mohou elektrocyklistiku „osahat“ v Horním Benešově (4. 6.), v Karlově Studánce v rámci LeaderFESTU (9. 6.) a ve Vrbně pod Pradědem (11. 6.)

  Těšíme se na vaši návštěvu.

  Horni Benesov_4_6_2016

  Plakát cyklojízda Jedeme všichni