• 15 ÚNO 16
  Praktický kurz Čtverečková zahrádka

  Praktický kurz Čtverečková zahrádka

  Praktický kurz Čtverečková zahrádka

  Datum konání: 02.03.2016
  Čas konání: 17:00 – 20:00

  Čtverečková zahrádka – bohatá sklizeň z malého prostoru

  Vlastní čerstvou zeleninu, voňavé bylinky, drobné ovoce a květiny si vypěstujete bez použití umělých hnojiv i na malé předzahrádce nebo na balkóně, terase, střeše či za oknem. Metoda je vhodná pro všechny od 4 do 99 let i pro osoby s omezenou pohyblivostí. Na praktickém kurzu si osvojíte základní principy čtverečkové zahrádky. Ukážeme si na živo, jak postupovat při zakládání záhonu či truhlíku a podíváme se na podbabskou zahrádku. Půda nám snad už nezamrzne a tak přichází čas na první jarní výsevy ředkviček, salátů, kedluben a dalších lahůdek.

  LEKTORKA: Kateřina Hodková – první certifikovaná instruktorka metody čtverečková zahrádka (Square Foot Gardening) v ČR. Máma tří dětí, zakládající členka z. s. Ekodomov. Se svým mužem hospodaří na pozemku na Praze 6, společně založili v roce 2009 lesní MŠ Dětský klub Šárynka a provozují velkoobchod NAKOMPOST.CZ s kompostovacími pomůckami.

  MÍSTO KONÁNÍ: Jurta v zahradě lesní MŠ Šárynka, V Podbabě 29b, Praha 6

  CENA: 330 Kč

  PLATBA: Pouze předem na účet č. 2300895415 / 2010, variabilní symbol: 20160302, do zprávy pro příjemce uveďte své jméno a příjmení. Splatnost nejpozději 3 dny před konáním kurzu.

  STORNO PODMÍNKY: celá částka je vratná při odhlášení nejpozději týden před konáním kurzu, 50% částky při odhlášení později.

  PŘIHLÁŠENÍ NA KURZ: prostřednictvím REGISTRAČNÍHO FORMULÁŘE na webu laskominkyprokorinky.cz

  Kontakt: Kateřina Hodková, katerina.hodkova(at)nakompost.cz, tel. 603 148 524

  Podrobnosti o metodě viz http://www.laskominkyprokorinky.cz/ctvereckova-zahradka/