• 27 LED 16
  Bezplatné semináře a webináře k OPPIK

  Bezplatné semináře a webináře k OPPIK

  Dotační pravidla OPPIK  se v roce 2016 mění a podnikatelé se musí připravit s dostatečným předstihem. Z OPPIK letos mizí předběžná žádost o dotaci a příjem projektů může být navíc ukončen již po dvou týdnech.

  Vzhledem k očekávanému zájmu podnikatelů o letošní výzvy je velmi pravděpodobné, že úředníci ministerstva průmyslu a obchodu příjem žádostí doopravdy předčasně uzavřou. Nezbývá nic jiného než správné načasování a poctivá příprava.

  Odborníci na evropské dotace z poradenské společnosti eNovation si pro vás připravili sérii bezplatných seminářů a webinářů, kde se dozvíte co a jak.

  KDY A KAM NA SEMINÁŘ?

  Za tři hodiny vám naši odborníci představí klíčové výzvy pro rok 2016, upozorní na nejdůležitější změny při přípravě projektů a uvedou vás do pravidel pro výběr dodavatelů. Budete-li mít zájem, můžeme se ve volných chvílích rovnou pobavit o vašem projektu.

  Postačí si vybrat termín a přihlásit se.

  středa 10. února Ostrava přihlásit se
  čtvrtek 11. února Zlín přihlásit se
  čtvrtek 25. února Praha přihlásit se
  středa 9. března Plzeň přihlásit se
  čtvrtek 10. března Písek přihlásit se
  čtvrtek 31. března Liberec přihlásit se
  úterý 5. dubna Chomutov přihlásit se
  čtvrtek 7. dubna Jihlava přihlásit se

  KDO SI NEVYBERE, PRO TOHO PŘIPRAVILI WEBINÁŘ

  Bude vám stačit stručné školení přes internet? Pak se registrujte na webinář. Funguje to jednoduše. Dozvíte se vše podstatné přímo ze své kanceláře a zbude i spousta času na vaše dotazy.

  čtvrtek 11. února přihlásit se
  úterý 16. února přihlásit se
  úterý 23. února přihlásit se

   

  Zdroj: http://www.oppik.cz/